Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2022 zostały przyznane nowe limity na II kwartał 2022 na bezpłatny odbiór opon dla naszych klientów.

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2022 roku nastąpił nowy przydział limitów na bezpłatne odbiory, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku.

Jednocześnie tracą ważność dotychczas przyznane limity na I kwartał 2022.

Złożenie zlecenia na bezpłatny odbiór zużytych opon nadal będzie możliwe dla minimum 100 sztuk opon motocyklowych, 250 sztuk opon osobowych, 70 sztuk opon ciężarowych i tyle samo sztuk opon "wolnobieżnych".

Tak jak dotychczas dostępne będzie równoczesne zlecanie odbioru różnego rodzaju opon, przy zachowaniu minimum logistycznego dla przynajmniej jednej kategorii.

Prosimy o właściwe planowanie składania zleceń na odbiory, by w jak największym stopniu skorzystać z oferowanych przez nas usług.

W przypadku wątpliwości i pytań, dotyczących otrzymanych limitów czy sposobu składania zleceń, prosimy o bezpośredni kontakt z CUO, poprzez stronę internetową www.utylizacjaopon.pl bądź telefonicznie poprzez numery: 22 334 24 03 orz 22 334 24 00.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem i składanie zamówień przez uprawnione podmioty poprzez wypełnienie formularza dostępnego po zalogowaniu lub rejestracji.

Z wyrazami szacunku,

Zespół CUO



Powrót