Informujemy, że zostały przyznane nowe limity na II kwartał 2021 na bezpłatny odbiór opon.

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku nastąpił nowy przydział limitów na bezpłatne odbiory, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku. Jednocześnie stracą ważność dotychczas przyznane limity.

 

Złożenie zlecenia na bezpłatny odbiór zużytych opon nadal będzie możliwe dla minimum 100 sztuk opon motocyklowych, 250 sztuk opon osobowych, 70 sztuk opon ciężarowych i tyle samo sztuk opon "wolnobieżnych".

Tak jak dotychczas dostępne będzie równoczesne zlecanie odbioru różnego rodzaju opon, przy zachowaniu minimum logistycznego dla przynajmniej jednej kategorii.

Prosimy o właściwe planowanie składania zleceń na odbiory, by w jak największym stopniu skorzystać z oferowanych przez nas usług.

W przypadku wątpliwości i pytań, dotyczących otrzymanych limitów czy sposobu składania zleceń, prosimy o bezpośredni kontakt z CUO, poprzez stronę internetową www.utylizacjaopon.pl bądź telefonicznie poprzez numery: 22 334 24 03 orz 22 334 24 04.

 

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem i składanie zamówień przez uprawnione podmioty poprzez wypełnienie formularza dostępnego po zalogowaniu lub rejestracji.

Z wyrazami szacunku,

Zespół CUOPowrót